sobota, 28 sierpnia 2010

Anything ... Lord Tim of Holtz inspired!

                         Z totalnego braku czasu zrodził się pomysł połączenia dwóch wyzwań w jedno. Z jednej strony chciałam spróbować swoich sił w organizowanym przez Simone Says and Show Challeges  o wdzięcznym tytule  "Anything...Lord Tim of Holz inspired", gdyż w zadziwiający sposób zsynchronizowało się to wyzwanie z moimi ostatnimi "działaniami artystycznymi"; z drugiej strony nie mogłam odpuścić kolejnego wyzwania Scrapujących Polek. Tym razem skusiły mnie mixed media, choć wyznam szczerze tegotygodniowa mapka już mnie zaczyna męczyć:)
Ale wracając do Lorda Tima - to co wydaje mi się w jego twórczości najbardziej charakterystyczne to (oczywiście) tusze Distress i to jak ich używa czyli "przecierki", pieczątki z typowymi dla niego motywami i mroczna kolorystyka. Starałam się jak mogłam oddać ten klimat, choć nie jest on do końca "mój". Po połączeniu wytycznych z SP i Timowych inspiracji wyszła mi taka oto ramka ze zdjęciem z wakacji. Zdjęcie przedstawia moją skromną osobę w sytuacji dla mnie na wakacjach najbardziej charakterystycznej:)....wiadomo jak fotograf sam sobie nie zrobi zdjęcia to go nie będzie miał!
                                                                                                    

3 komentarze:

 1. Oh My Goodness....what a BEAUTIFUL picture frame...Fab job!
  thanks bunches for playing along with the Design Teamies and Simon Says Stamp and Show Challenge!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Holtzowe klimaty dały się oswoić w bardzo przyjemny sposób:-) Nie mam szczególnego upodobania do tego stylu, co nie znaczy, że nie bywam miło zaskoczona. Twoja holtzowatość całkiem mi się podoba:)

  OdpowiedzUsuń
 3. This is an awesome compilation! I love the writing!

  Thanks so much for entering the Simon Says Stamp & Show Challenge!!!

  -Sarah

  OdpowiedzUsuń