czwartek, 17 października 2013

Pierwsze koty za płoty

To nie jest tak, że jeszcze nie zaczęłam kleić kartek świątecznych! O nie, nie! Wykleiłam ich już całkiem sporo, tylko chęci mi brakowało żeby je ustawić do zdjęć itd. Zupełnie mnie "te" rzeczy osłabiają. No ale ponieważ zrobiło się już całkiem digowo na moim blogu i pewnie większość stałych zaglądaczy wykreśliła mnie już ze swoich list czytelniczych, tracąc nadzieję na coś papierowego, postanowiłam dla odmiany pozanudzać was klimatami światecznymi;) Będzie tak przez parę tygodni... aż do nastania "ery kalendarzowej" :))) 

Na pierwszy świąteczny rzut postanowiłam wystawić banalną (bo jakże by inaczej) karteczkę ze starych papierków Graphic-owych. 

Pozdrawiam serdecznie

Arte Banale

6 komentarzy:

 1. Cieszę się,że zaczyna się sezon kartkowy u Ciebie- piękna, ciepła praca : )

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja tu banału nie widzę, tylko bardzo klimatyczną kartkę :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kartka piękna, ale... ja zaglądam tu systematycznie właśnie dla wspaniałych, magicznych digów ;) Być może dlatego, że mnie "osłabia" już sama myśl, że można takie cuda stworzyć za pomocą komputera, ale z pewnością też dlatego, że są zwyczajnie bajkowe;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Kochana! Pomimo, że tworzysz więcej digi to wciąż zaglądam i podziwiam :-*** Przepraszam,że się tak mało odzywam. To przez te zmiany życiowe. Ale chcę Ci tylko dać sygnał, że jestem wciąż i wciąż czekam z utęsknieniem na każdą Twoją pracę. Kartka cudna!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo wam dziewczyny, wszystkim dziękuję! Ogromnie miło widzieć, że nie trafiam w totalną próżnię:)
  BGP - twoje słowa to balsam na moje (digujące) serce;)
  Justi - ja też się zaniedbałam w odwiedzaniu, a tym bardziej komentowaniu. Wszystkim brakuje czasu, jaka szkoda, że nie da się zwolnić... może na emeryturze:)))

  OdpowiedzUsuń