środa, 4 maja 2011

Tajemniczy ogród i Siena

Rozleniwiłam się przez ten długi weekend i moje dzisiejsze wyzwaniowe "dzieła" bynajmniej nie przyprawiają mnie o dumę :(
Tematem ATC miał być tajemniczy ogród. Wydawało mi się, że to bardzo przyjemny motyw i od razu w mojej głowie zrodziło się parę pomysłów. Jednak potem coś się stało i nic mi nie wychodziło. Obawiam się, że zmasakrowałam temat okrutnie...no cóż - zdarza się. Może wam pójdzie z "tajemniczym ogrodem" znacznie lepiej:)


Na pocieszenie chciałam sobie zrobić digiscrapa również na polkoscrapowe wyzwanie. Tu tematem jest ulubione miasto, a dodatkowym wymogiem jest użycie conajmniej dwóch zdjęć.
I tu spotkała mnie kolejna porażka....Trzeba się jakoś otrząsnąć po tym lenistwie i poscrapować naprawdę, bo tak dłużej być nie może:)))
Trzymajcie się cieplutko, pomimo przedziwnej aury za oknami!


  

9 komentarzy:

 1. a mi się bardzo podoba, bo jest takie nastrojowe i klimatyczne. :) ja wczoraj zrobiłam ATC z sukienką, ale stwierdziłam, że zawiodłam sama siebie, więc usunęłam. :/ może teraz pójdzie mi lepiej. :) czyli podsumowując: ATC i digi są śliczne, a weekend był za krótki. ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. A mi się ogromnie podobają, i ATC i LO :)))

  O.

  http://scrap-heaps.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. A ja uwielbiam Twoje ATC, szczególnie podoba mi się to, że są przestrzenne i dzięki temu "żyją". I w dodatku cudowna kolorystyka...

  OdpowiedzUsuń
 4. Hmm, chyba jesteś już zbyt wymagająca wobec siebie:)
  ...ale tak to już chyba jest, mi z niewielu swoich rzeczy zdarza się być zadowoloną

  OdpowiedzUsuń
 5. kobito, cóż to za androny tu wypisujesz?! przecież obie prace są wspaniałe!

  OdpowiedzUsuń
 6. digi na pierwszy rzut oka wygląda jak real...i jest cudny...podobnie jak ATC!!:))

  OdpowiedzUsuń
 7. Tajemniczy ogród jest prawdziwie tajemniczy - uroczy :-)

  OdpowiedzUsuń