poniedziałek, 18 czerwca 2012

Konkurs - wymiana notesowa i tutorialowa zajawka:)

Zapraszam was serdecznie do wzięcia udziału!!!
Poza możliwością wymiany i otrzymania wspaniałego notesu od drugiej osoby każdy uczestnik ma możliwość wygrania nagrody ufundowanej przez sklepik Na Strychu!
Nagrody:
Pierwsza nagroda dla autora bądź autorki notesu, który wybierze ekipa NS:
I miejsce -bon o wartości 60zł na zakupy w sklepiku Na Strychu
Dwa miejsca, które zostaną wyłonione drogą losowania:
II miejsce -bon o wartości 40zł na zakupy w sklepiku Na Strychu
III miejsce-rabat w wysokości 20% na jednorazowe zakupy w sklepiku Na Strychu
>>>Jak wziąć udział w wymianie?
1. Stwórz notes i zakładkę inspirując się wakacjami i latem. Notes A5-50 kartek lub A6-100kartek. Nie musisz się ściśle trzymać danych ale podałyśmy je, by wykluczyć sytuacje, w jakich ktoś stworzy pracochłonny grubaśny notes a5 a w zamian dostanie proste maleństwo. Zrób taki notes, jaki sama chciałabyś dostać! Do wymiany można zgłosić jeden notes.
2. Podpisz notes lub przywiąż do niego karteczkę z imieniem lub pseudonimem oraz podaj dane kontaktowe (np. adres Twojego bloga lub strony/adres e-mail/itp.- obdarowana osoba na pewno ucieszy się, jeśli pozna autora notesu.
3. Przygotuj wyprawkę:-do notesu dołącz kopertę ~A4 lub inną, do której zmieści się notes a5. To bardzo ważne. W ostatniej wymianie niektóre tagi były większe niż koperty niektórych osób. Jeśli koperta nie jest bąbelkowa- proszę owinąć notes w folię bąbelkową.
- na kopercie napisz swój adres w miejscu adresata (proszę nie wpisywać nadawcy), do koperty wsadź znaczki pocztowe o łącznej wartości: 5zł10gr jeśli chcesz otrzymać przesyłkę poleconą ekonomiczną lub 6zł20gr + naklejka „priorytet” jeśli chcesz otrzymać przesyłkę poleconą priorytetową. Osoby spoza granic Polski są proszone o wcześniejszy kontakt (drycha@wp.eu)- koszt znaczków będzie inny. Ewentualnie możemy odesłać notes InPostem (jeśli Twoje miasto jest przez InPost obsługiwane), zainteresowanych proszę o kontakt na drycha@wp.eu
4. Przynieś notes z wyprawką na stoisko sklepu (nr27) podczas V Ogólnopolskiego lotu Scrapbookingowego 30. czerwca 2012 w Warszawie  (Nie przyjeżdżasz na zlot? czytaj dalej:)poniżej znajdziesz informacje dla siebie)
5. Po tym wszystkim zostaje najprzyjemniejsze, czyli czekanie na notes z wymiany i ogłoszenie wyników.
Wyniki zostaną przedstawione na blogu Na Strychu (blog.na-strychu.pl) dnia 4. lipca 2012. Przesyłki nadamy najpóźniej 7. lipca 2012.
Nie przyjeżdżasz na zlot? Też możesz wziąć udział w wymianie! Postępuj wg powyższych zasad (poza punktem 4;) i wyślij notes z wyprawką na niżej podany adres. Notes musi się u nas znaleźć najpóźniej 28. czerwca 2012.
Na Strychu
ul. Rzemieślnicza 6
05-400 Otwock
z dopiskiem „WYMIANA NOTESOWA”
>>>Mieszkasz w Warszawie, Otwocku lub okolicach i chcesz odebrać notes z wymiany osobiście? Pisz na drycha@wp.eu
Zapraszamy do zamieszczania bannerka wymiany na Waszych blogach i linkowania do tego posta – im więcej osób, tym większa zabawa!

Jeżeli nie macie pomysłu na wykonanie notesu zapraszam serdecznie już 20-tego czerwca na tutorialowy kurs notesowy na blogu Na Strychu - odpowiem wtedy na wszystkie pytania dotyczące wykonywanych przeze mnie notesów/zeszytów/kalendarzy:)


1 komentarz:

  1. Cieszę się na informacje o robieniu notesów, twoje notesy są po prostu cudne!!!!!

    OdpowiedzUsuń