wtorek, 28 września 2010

28.września:)

Tak, tak moje "candy" dobiega końca, jeszcze tylko parę godzin i zamykam listę! Nigdy bym nie przypuszczała, że będzie się cieszyć takim powodzeniem. No ale ponieważ zainteresowanych jest tak baaaaardzo wielu postanowiłam wylosować trzy osoby. Pierwsza dostanie wszystkie przydasie, które pokazywałam wcześniej, natomiast dwie następne - nagrody pocieszenia. Nie wiem jeszcze dokładnie co to będzie....myślę, że uzależnię to od tego kto to będzie (w sensie zaawansowania w scapie oczywiście). Z całą pewnością uda mi się w moich przepastnych półkach i pudełkach znaleźć jeszcze cuś fajnego:))
Moja kochana córcia zrobiła już listę chętnych z numerkami, pozostaje jeszcze dopisać tych ostatnich i odpalić maszynę losującą:)
A tym czasem, w związku z urodzinami mojego mężusia mam przyjemność zaprezentować dwa scrapki z jego udziałem. Oba niestandartowej wielkości i oba z dość starymi zdjęciami...ale jakże przyjemnymi.Pozdrawiam serdecznie i życzę jutro powodzenia:)                              

13 komentarzy:

 1. Scrapy są świetne, wszystko fantastycznie ze sobą współgra .Dla mnie rewelacja !
  Najlepsze życzenia dla małżonka z okazji urodzin :)

  OdpowiedzUsuń
 2. wszystkiego naj dla Twojego Mężusia:D

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne te scrapki :) I dziękuję za dodanie nagród pocieszenia. Niezbadane są ścieżki losu - może uśmiechnie się akurat do mnie bo mam absoulutny deficyt materiałów scrapbookingowych :) Pozdrawiam i z niecierpliwością czekam na losowanie ;*

  OdpowiedzUsuń
 4. Uh ! I zapomniałabym ! Zapraszam również do mojego candy - zapisy do 11 listopada :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie potrafię określić, który mi się bardziej podoba. Każdy jest wyjątkowy! Niebanalny! Może i przynudzam, ale uważam, że masz świetne wyczucie kompozycji :) Z okazji urodzinek Twojego męża - najlepsze życzenia dla niego!

  Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetne skrapy. Pierwsze zdjęcie bardzo fajne :)
  Wszystkiego najlepszego dla męża :)

  OdpowiedzUsuń
 7. wspaniałe scrapki...Wspaniałe kolory i dodatki- życzenia dla małżonka z okazji urodzin ..

  OdpowiedzUsuń
 8. Z niecierpliwością czekam na wyniki:) A Scrapy z udziałem męża rewelacyjne!

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 9. Oba scrapki świetne!
  Wszystkiego najlepszego dla Twojego mężusia, Arte.
  Niech Was wciąż kocha i będzie kochany. :))
  Udanej imprezki Wam życzę... ;)

  Ściskam ciepło.

  OdpowiedzUsuń
 10. Kiedy patrzę na zdjęcia które wykorzystałas żałuję że nie mam tak fotogenicznego męża :) A i pięknie je oprawiłaś . Papier z mapą pasuje wybornie a pierwsze tak oddaje miłość kolorkami :)

  OdpowiedzUsuń