środa, 16 marca 2011

Urodziny Art Piaskownicy

Art Piaskownica skończyła dwa lata! W tym czasie była dla nas miejsce inspiracji i wyzwań, chyba pierwszym w Polsce, a na pewno pierwszym do którego trafiłam ja osobiście. Właśnie dzięki Piaskownicy założyłam tego bloga  (chciałam łatwo zgłaszać prace do wyzwań), więc mam do niej szczególny sentyment!
Teraz coraz rzadziej zdarza mi sie brać udział w piaskownicowych wyzwaniach, ale regularnie ją odwiedzam i podziwiam prace załogi i innych dziewczyn. Zrobiło mi się więc niezwykle miło i poczułam sie zaszczycona prośbą o wzięcie udziału w urodzinowym lifcie. Praca do zliftowania (znajdziecie ją tu ), co prawda jest zupełnie nie w mojej stylistyce ale zrobiłam wszystko w mojej mocy aby stanąc na wysokości zadania. Ponieważ z pierwszego liftu nie byłam do końca zadowolona, zrobiłam jeszcze jeden, po czym odkryłam, że w obu popełniłam to samo:) Okazało sie mianowicie , że nie jestem w stanie nie zagospodarować całej bazy, nie potrafię (jak w oryginale) przesunąć punktu ciężkości pracy na jedną stronę - muszę nad tym popracować.

A więc scrap nr 1:
 
I scrap nr 2:

No i co? Czy to w ogóle można nazwać liftem??? No i który lepszy?
Któż to wie:)))
Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz życzę Piaskownicy wszystkiego naj, naj, naj! Trzymajcie tak dalej dziewczyny, jesteście genialne!!!

7 komentarzy:

 1. Jak dla mnie oba rewelacyjne :)
  Chociaż drugi wyjątkowo mnie urzekł! Zdjęcie, sukienka, czy też tunika (boska!) i kolorystyka obłędna :)

  OdpowiedzUsuń
 2. genialny jest ten pierwszy! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. jak pierwszy raz zobaczyłam te scrapy na blogu Art-Piaskownicy to zachwycił mnie ten pierwszy bo taki intensywny mi się wydał , a teraz jak patrzę na ten drugi to on mi się bardziej podoba, szczególnie ten klimat bryzy morskiej i te zdjęcie doskonale wkomponowane w bazę;-) i zachwyca też ze zdjęcia ta sukienka - czaderska;-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Mnie też ten drugi zachwycił:)Aga, przyszły zawieszki:)

  OdpowiedzUsuń
 5. dla mie oba cudne...cuudna kolorystyka!!trudny wybór:))

  OdpowiedzUsuń
 6. Genialne są oba, o cudnej urodzie i fantastycznym klimacie!

  OdpowiedzUsuń