wtorek, 4 stycznia 2011

Sprzedam ! / Sprzedane !

Mikołaj, gwiazdka czy też kto tam te prezenty pod choinkę wkłada, był dla mnie w tym roku niezwykle hojny (cóż, musiałam być grzeczna) i obdarował mnie nowym, wypasionym sprzętem foto! W związku z tym (kierując się zdrowym rozsądkiem jak i chęcią zakupu drukarki Epson:)) postanowiłam sprzedać mój "stary" aparat wraz z wyposażeniem dodatkowym, które do nowego nie pasuje.
Może ktoś z was chciałby zostać jego nowym właścicielem? Sprzęt był używany (niezbyt intensywnie) przez trzy lata, jest w stu procentach sprawny, nigdy nie był też naprawiany i nosi bardzo nikłe ślady używania. Zdjęcia i opis poniżej:

Canon EOS 350D, w zestawie z obiektywem EF-S 18-55F/3,5-5,6, kartą pamięci CF 1GB i ładowarką do akumulatorów.
Dodatkowo dokładam dwa akumulatorki (czyli w sumie trzy).  Cena całości - 550zł.

 Na tym zdjęciu widać jedyny ślad używania, czyli lekkie przetarcie:Uchwyt boczny tzw. "grip", służący do łatwiejszego robienia zdjęć w pionie. BG-E3 (zamiennik) Battery Grip 350D. Jego cena to 180zł. Jest właściwie nieużywany!I jeszcze widok po zamontowaniu. Jak widać oprócz spustu migawki (przystosowanego do użycia w pionie), grip wyposażony jest w podstawowe pokrętła umożliwiające wygodną zmianę parametrów. Kolejną zaletą gripa jest zasobnik na dodatkowe akumulatory, umożliwiające dłuższą pracę aparatu.
Obiektyw super zoom Sigma 18-200 DC F/3,5-5,6.  Cena 400zł.
Obiektyw posiada również dodatkowo filtr UV-(dokładam go gratis, gdyż posiada maleńki odprysk z boku) ,  jest on bardzo przydatny do ochrony optyki obiektywu!

Filtr polaryzacyjny HAMA Pol cir Filter średnica 62, czyli pasujący do w/w obiektywu. Cena 50zł.Karta pamięci CB 8GB - zupełnie nowa, nieużywana! Cena to 120zł.Posiadam również wyjątkowo zgrabny i pojemny (z licznymi kieszonkami) futerał firmy Samsonite. Pasujący jak ulał do tego tego aparatu!
Cena samego futerału to 60zł. Jednak gdy ktoś zdecyduje się na zakup całego w/w sprzętu futerał dorzucam gratis!


Wszystkie pytania i propozycje proszę kierować na maila - artebanale@gmail.com.

Serdecznie pozdrawiam            

2 komentarze:

  1. ohhh :( jest boski i za tak niską cenę!! Niesamowite!!! Jeśli tu nikt się nie zgłosi to wystaw go na allegro, zniknie w ciągu paru minut :)

    OdpowiedzUsuń
  2. ja jestem zainteresowana i za chwileczkę się z Tobą skontaktuję.. jakoś :)

    OdpowiedzUsuń