niedziela, 5 lutego 2012

Scrappo

Chciałabym się dziś troszkę pochwalić :) Cudowna osoba, której scraperska pasja przerodziła się m.in. w sklep Scrappo oraz jedyne w swoim rodzaju Centrum Wiedzy o Scrapbookingu czyli Ada zaprosiła mnie do swojego DT, nie bez kozery nazywanego Dream Team-em ;). Jest to dla mnie szczęście nie tyle podwóje, co potrójne albo i poczwórne, bo nie dość, że Ada to niesamowita osoba, której optymizm i energię podziwiam od dawna i którą mam przyjemność znać osobiście od jakieś czasu ( dyć to krakowianka), to jeszcze skład jej DT jest faktycznie imponujący - w lepszym towarzystwie nie mogłam się znaleźć! Będę w dodatku miała przyjemność pracować ze stemplami, która Ada sprowadza dla nas z całego świata, a których nie znajdziecie nigdzie indziej. Z resztą wszystko co można znaleźć w Scrappo wyjątkowo wpasowuje się w mój gust, więc od dawna po cichu marzyłam aby projektować właśnie dla tego sklepu.
Nie przedłużając więcej tego i tak już przydługiego wstępu chciałbym wam pokazać moją pierwszą pracę dla Scrappo czyli art journal. Jego okładka ozdobiona jest oczywiście "adowymi" stemplami, konkretnie TYM .
Tło dodatkowo zostało opieczętowane stemplem z napisami i borderem guziczkowym, które również nabyłam w Scrappo i pewnie wkrótce znowu tam będą.
A tak prezentuje się okładka moje journala :


 Widok od tyłu:


Stempel dodatkowo podkolorowałam copicami, przyozdobiłam Dimensional Pearls i miejscami "uprzestrzenniłam" pianką 3D.


I okładka od środka:Będzie to journal resztkowy. Wpięłam  do niego wszystkie większe resztki jakie znalazłam w moim odpadkowym pudle. Mam nadzieję, że dzięki mediom i stemplom uda mi się stworzyć z tych rozmaitych stron spójną całość.


Jak już wspomniałam Ada to niesamowita osoba i jej energia i pomysłowość są niepospolite. Na dowód mojej tezy odsyłam was na bloga Scrappo.
Ada zaprasza nas wszystkich do udziału we wspaniałej inicjatywie, mającej na celu wsparcie chorych na depresję. Nasze artystyczne działania mogą komuś pomóc, dać poczucie, że nie jest zapomniany i odosobniony! Zachęcam - PRZYŁĄCZCIE SIĘ!


11 komentarzy:

 1. WOW! GRATULACJE!!! :-) SUPER ten journal resztkowy! GENIALNE detale! :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jestem zachwycona tą żurnalową okładką. I gratuluję.

  OdpowiedzUsuń
 3. już jest piękny, a co dopiero jak go zapełnisz:))

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję Kochana :*
  okładka jest totalnie boska!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję.
  A żurnal wyjątkowy!! Piękny!

  OdpowiedzUsuń
 6. genialna okładka!! aż się nie mogę doczekać czym zapełnisz ten żurnal!

  OdpowiedzUsuń
 7. Ależ piękny, pęknę z zazdrości!

  OdpowiedzUsuń
 8. Gratuluję z całego serca!!!! Klimat jaki tworzy się wokół scrappo i mnie bardzo się podoba. Dlatego w akcji również zamierzam wziąć udział.
  Już dawno miałam ochotę na ten stempelek...jest boski. A Twoja praca przepiękna.
  Właśnie parę dni temu prosiłam Adę o wyjaśnienie jak się montuje stempelki samodzielnie bo nie potrafię tego. No i dostałam wyjaśnienie razem ze zdjęciami.
  pozdrawiam ciepło

  OdpowiedzUsuń