środa, 17 kwietnia 2013

Lift Project Part 10

Rany, ależ się cieszę, że nikt tak naprawdę nie wie na czym polega liftowanie. Jedni trzymają się kurczowo pierwowzoru, powtarzają wzory i ozdobniki, inni traktują oryginał jak mapkę, są tacy, którzy próbują odtworzyć klimat, a jeszcze inni  traktują liftowany obiekt jak inspirację do zrobienia czegoś zgoła całkiem innego. Wydaję mi się  że moje liftownie coraz bardziej kieruje się właśnie w tym kierunku. Pomijając fakt, że zazwyczaj nie potrafię zrobić dokładnego liftu, szkoda mi zwyczajnie czasu na robienie czegoś co już przecież  jest;) Być może gdy pokażę jak wygląda moja praca stworzona na Mamajudowy  Lift Project Part 10 posypią się opinię, że to już chyba przesada....ale ja uważam, że tak długo jak inspiracją do zrobienia "czegoś" była praca kogoś innego i bez takowej motywacji by "to coś" nie powstało  - możemy mówić o liftowaniu.

Domeczek, samodzielnie kolorowany to stempelek Mo.

A tak prezentuje się pretekst do powstania wyżej zamieszczonego:


10 komentarzy:

 1. Ha ha, to znaczy, że moje podejście do liftowania to kompletny chaos, bo jak do tej, to prezentuję wszystkie wymienione przez Ciebie trendy ;-)
  Może dlatego, że nie zastanawiam się i nie analizuję, tylko robię, co mi aktualnie zagra w duszy. A LP#10 w Twoim wydaniu po prostu rewelka! Twoje wzory i kolory, Twoja (pozorna, bo dużo się dzieje) oszczędność formy i staranność - czyli to wszystko, co w Twoich pracach uwielbiam - super, że liftowanie jest impulsem do powstania tak pięknych prac :)

  OdpowiedzUsuń
 2. :))) dziękuję za świetne zdefiniowanie liftu - takie także mi odpowiada ;)
  a Twoja kartka jest piękna - widać inspirację kartką Agnieszki a jednocześnie w zupełnie odmiennym stylu, pięknie wykonana i skomponowana, bardzo mi się podoba!

  OdpowiedzUsuń
 3. cudowna praca i cytat tez chwytliwy, bardzo mi sie podoba /wszystko, zeby nie bylo :-)/

  OdpowiedzUsuń
 4. Inne a podobne... wszystko w niej mnie urzeka... hasło, kolory, serce, chmury i ten nieziemski dom-jak z bajki :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Boskie!!! Przecudna praca, przeslanie, kolory ;) wszystko...czad!

  OdpowiedzUsuń
 6. Cudne pudrowe kolorki, domek revelka! Świetna praca:)

  OdpowiedzUsuń
 7. EXTRA! Cudny lift! No a nowa szatka bloga - REWELACJA!!! ♥

  OdpowiedzUsuń
 8. Kartka jest cudna bez względu na stopień podobieństwa do pierwowzoru!

  OdpowiedzUsuń
 9. Lift czy nie lift, ważne, że przepięknie wyszło!

  OdpowiedzUsuń