czwartek, 23 czerwca 2011

Albumowe LO

Na zrobienie albumu wciąż brak mi czasu!  Z wysiłkiem wyselekcjonowane i wydrukowane zdjęcia czekają na swoją kolej, a ja tylko przykrywam je kolejną warstwą papierów i udaję, że nie mogę znaleźć. Tym razem postanowiłam zrobić sobie chociaż namiastkę albumu i zdjęcia z ostatniego wyjazdu umieścić hurtowo na jednym scrapie. Poszło w miarę szybko choć pewnym utrudnieniem był wymóg użycia mediów, bo jak wiadomo Na Strychu wciąż mamy miesiąc mediów. Szczegóły wykonania i przyświecającą mi "filozofię" znajdziecie na stryszkowym blogu, na który bardzo serdecznie zapraszam.


Jak widać, nie jest to zbyt skomplikowany scrap, ale dla dociekliwych zamieszczam parę ujęć z detalami.

Pozdrawiam serdecznie wszystkich tuzaglądaczy, dziękuję bardzo za przemiłe komentarze i jak zawsze proszę : zaglądajcie czasami i zostawiajcie po sobie ślad - to takie miłe wiedzieć, że tu byłyście :)16 komentarzy:

 1. Uwielbiam scrapy o charakterze "kronikarskim" :-) Szczególiki u Ciebie jak zwykle wysmakowane - całość obłędna

  OdpowiedzUsuń
 2. wspaniały! świetny pomysł ze scrapem! świetnie prezentują się na nim zdjęcia :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny scrap :) Wygląda tak podróżniczo-starociowo, idealnie pasuje do zdjęć.Uwielbiam do Ciebie zaglądać, zawsze coś inspirującego znajduję :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetny w całości i w szczegółach!

  OdpowiedzUsuń
 5. Ano, byłyśmy, byłyśmy ;-)
  I tutaj, i "Na strychu", żeby się dowiedzieć szczegółów technicznych - bardzo mi się podoba efekt traktowania papieru mediami. A skrap (i pomysł na scrapa z dużą porcją zdjęć) bardzo mi się podoba :)

  OdpowiedzUsuń
 6. o proszę, spędziłyśmy urlop w tym samym miejscu :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Cudowny!! Rewelacyjne kolory, świetne klimaty:)

  OdpowiedzUsuń
 8. w każdym najdrobniejszym szczególe FANTASTYCZNY!

  OdpowiedzUsuń
 9. Piękny scrap:) I ja zapraszam do siebie:)

  OdpowiedzUsuń
 10. świetny scrap. podobają mi się detale. wiadomo, zdjęcie ogółu robi wrażenie ale to dopiero zdjęcia z detalami ukazują cały urok pracy. dlatego lubię zdjęcia ze szczegółami prac (:

  pozdrawiam! (:

  OdpowiedzUsuń
 11. I ja też chcę zaznaczyć, że byłam u Ciebie, widziałam, podziwiałam i jestem jak zwykle oczarowana :)) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 12. ja też mogę powiedzieć "tu byłam" niczym hasło wysprejowane na murze lub wycięte nożykiem w drewnie na ławce :)niesamowity scrap. wszystkie prace są niesamowite.

  OdpowiedzUsuń
 13. Och, kochane moje - dziękuję za wasze "ślady"!:) Przekochane jesteście!

  OdpowiedzUsuń
 14. piękny i w idealnych kolorach !!! składam wniosek o przyniesienie go na najbliższe nasze spotkanie i namawiam do wykonania ( w trybie natychmiastowym w tych kolorach ) albumu z podróży *****

  OdpowiedzUsuń