środa, 22 czerwca 2011

Shakerboxowe ATC

Wiadomo - dziś środa i kolejne wyzwanie ATC na Polkach Scrapujących. Tym razem moja kolej i pozwoliłam sobie na odrobinę prywaty :) Postanowiłam mianowicie, że dzisiejszym tematem wyzwania będzie PŁYWANIE!
Ostatecznie zaczynają się wakacje i z pewnością wielu z was, podobnie jak mnie ten okres kojarzy się z beztroskim pluskaniem w akwenach otwartych. 
Moje ATC zrobiłam w formie shaker-boxa, zainspirowana niewątpliwie (choć przyznam - nie do końca świadomie) tym oto tutorialem Zielonookiej na portalu PS. Właściwie dopiero jak zrobiłam mojego ATeCiaka przypomniałam sobie, że gdzieś na PS był kursik jak go zrobić i jak go znalazłam zdziwiłam się jak bardzo pamięć i świadomość mogą nam płatać figle - bo moje ATC jest przecież okrutnie podobne do tego shaker boxa z kursu ! Tak to bywa. Jak to się często mówi - wszystko już było :)

Podpowiem wam tylko, że ja jako osoba niezwykle leniwa, ułatwiłam sobie życie i ścianki mojego shaker-boxa wykonałam z 3mm-owej pianki 3D. Znacznie przyspieszyło to jego wykonanie, a przy dokładnym dokrojeniu i przyklejeniu sprawdza się to bardzo dobrze!
Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do udziału w wyzwaniu.
10 komentarzy:

 1. tak zwany CZAD!!!!:-) Super, bardzo, okropnie i jeszcze nie wiem jak mi się podoba!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Rewelacja! Ja bym to normalnie na ścianę powiesiła :))

  OdpowiedzUsuń
 3. pewnie nie można używać niecenzuralnego słownictwa? :D więc powiem: zarąbiste!! :) :*

  OdpowiedzUsuń
 4. hiii wlaśnie wróciłam z basenu a tu taka niespodzianka ))))) szkoda tylko że nie miala takich motylków hi hi ATeciak świety i baaardzo wesoly ściskam serdecznie **

  OdpowiedzUsuń
 5. Boskie to ATC!! Jestem pod wrażeniem.

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo mi się podoba. I modny - marynarski :)

  OdpowiedzUsuń