sobota, 9 lipca 2011

Żu(rna)l artebanalny:)

Dziś chciałabym się pochwalić okładką mojego Art Journala/Wędrownika. Jest bardzo medialna i (paradoksalnie) zupełnie niefotogeniczna:) Nie wiem czy jestem z niej zadowolona. Z jednej strony jest taka jak chciałam, żeby była - delikatna, pudrowa i niejednoznaczna. Chciałam też, żeby była zdecydowanie bardziej bałaganiarska niż wszystko co do tej pory zrobiłam. I taka chyba jest. Ale nie udała mi się walka z fakturą. To co wyszło, zupełnie mi nie odpowiadało, więc musiałam się jakoś ratować. Wynik tej akcji ratunkowej jest ... dziwny, i budzi moje mieszane uczucia. No ale na zdjęciach chyba tego nie dojrzycie:)))
A oto i ona:


Na tylnej okładce (oczywiście w środku) znalazł się mój wpis" inauguracyjny". Tu też nie obeszło się bez kłopotów. Pierwszy projekt w fazie finalnej został krzywo zbindowany i w szale wściekłości i rozpaczy skrócony o połowę. Zostanie wykorzystany na coś innego i to już wkrótce. Drugie podejście do tematu jest za to dokładnie takie jakie miało być, lubię go i to bardzo - za kolor, fakturę i w ogóle :)Uprzedzając wszelkie pytania - oczywiście rysunki nie są mojego autorstwa, wycięłam je sobie z jakiegoś starego Bluszcza i przetransferowałam. Niestety nie pamiętam autora, ale jak tylko odnajdę - dopiszę.
Pozdrawiam bardzo cieplutko, dziś niezwykle, ale to niezwykle szczególnie Dryszeńkę, która jest inicjatorką całego projektu i która mnie do niego zaprosiła. Nie muszę chyba dodawać jakie to dla mnie szczęście i zaszczyt! 

9 komentarzy:

 1. Wspaniały wpis. Wprost idealny. Uwielbiam taki artjournalowy klimat.

  OdpowiedzUsuń
 2. Oj, mnie też szalenie się podoba :))

  OdpowiedzUsuń
 3. Proszę pomóż mi pozbierać się z ziemi... padłam! jest przepiękny! delikatny, wręcz ulotny... niesamowity!

  OdpowiedzUsuń
 4. Ty już wiesz, że jest Arte genialny!!:))

  OdpowiedzUsuń
 5. Podziwiałam już i nie mogę się doczekać, kiedy go zobaczę na własne oczy :) :**

  OdpowiedzUsuń
 6. piękny, a te kobitki, eh no brak słów :-)

  OdpowiedzUsuń
 7. przestępuję z nóżki na nóżkę śląc komplementy... :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Doskonały w każdym calu:)W niezwykłym klimacie:) Porażająco zachwycający:) Jesteś Wielka:)

  OdpowiedzUsuń
 9. zachwycam się każdym kawałkiem tego artjournala jest naprawde piękny, transfer tego rysunku wyszedł genialnie !

  OdpowiedzUsuń