poniedziałek, 28 lutego 2011

Wędrowniczek.

W świecie scrapbookingu ciągle są miejsca, które z ogromną radością odkrywam dla siebie! Teraz na przykład nadeszła pora na mój pierwszy wędrujący album. Zmajstrowany z wielkim przejęciem i w jeszcze większym pośpiechu  (cóż skleroza jak wiadomo nie boli) pofrunął już do Holandii, gdzie rozpoczyna swoje wielkie tournée. Jego rozmiary (czego niestety nie widać na zdjęciach) są doprawdy  minimalne - 9/11cm (jak na wielbicielkę ATC przystało) a waga -póki co (dosłownie) piórkowa, mam nadzieję na skutek kolejnych wpisów znacznie się zwielokrotni.

Tak więc, mam ogromną przyjemność zaprezentować mój wędrujący Złotomyślowychwytywacz :

W cykl wędrowniczy dopuściły mnie załogantki Polek Scrapujących, na których albumiki czekam z najwyższą niecierpliwością, porównywalną jedynie do tej z jaką czekam na powrót mojego wędronika bogatszego o ich wpisy!
Pozdrowionka  

10 komentarzy:

 1. Genialny! Już nie mogę się doczekać kiedy go pomacam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. piękny!
  na czym polega idea takiego pamiętnika wędrującego?

  OdpowiedzUsuń
 3. Angel - w naszym przypadku: każdy z uczestników robi swój album i wysyła do kolejnej osoby, która robi wpis i posyła dalej. My mamy 13 osób w kółku, czyli 13 wędrowników:) Po ok. dwóch miesiącach powinnam dostać mój albumik z dwunastoma wpisami i w między czasie zrobić wpisy do dwunastu wędrowników. Nie wiem czy udało mi się to jasno wytłumaczyć?

  OdpowiedzUsuń
 4. cudnie się prezentuje:) Już nie mogę się doczekać kiedy pokażesz wersję końcową;)

  OdpowiedzUsuń
 5. oczywiście ustawiam się w kolejkę do zmacania po powrocie :) okładeczki śliczne - Twoje takie :D

  OdpowiedzUsuń
 6. oj, ja też już zacieram ręce do oglądania!!!!

  OdpowiedzUsuń
 7. już jest cudny, a co dopiero jak wróci!!:))

  OdpowiedzUsuń
 8. I taka forma (tudzież format i formuła ;-) ) wędrowniczków bardzo mi się podoba. Życzę Wam szybkiej i sprawnej akcji, bo najtrudniejsze jest to czekanie - kiedyż ten album wreszcie wróci i będzie można na żywo zobaczyć wpisy - zwłaszcza, że tu jest doborowa ekipa, więc będzie co oglądać.

  OdpowiedzUsuń
 9. Świetny pomysł! Już bym chciała zobaczyć efekt końcowy Waszych wędrowniczków:)
  Życzę wspaniałej zabawy:)

  OdpowiedzUsuń