sobota, 9 października 2010

Cuba Libre czyli scrap#74

Bardzo ciekawe wyzwanie pojawiło się wczoraj na SP. Encza zaproponowała zrobienie scrapa panoramicznego z "paroma" dodatkowymi wytycznymi. Lubię takie wyzwania, bo dzięki nim robię coś czego normalnie bym nie zrobiła. Muszę się nieźle nagimnastykować, żeby upchnąć na scrapie wszystko, czego życzą sobie pomysłodawcy. No ale jakoś poszło:) Wykorzystałam zdjęcie, które zrobiłam na Kubie, a które już dawno planowałam zeskrapować bo uważam, że jest niezwykle frapujące. Ma taki ciekawy reporterski charakter....tak przynajmniej mi się wydaje.
A oto efekt mojej pracy:
Podrawiam serdecznie     

                                                                              

9 komentarzy:

 1. Zdjęcie faktycznie świetne. Szczególnie w wersji black and white.

  OdpowiedzUsuń
 2. wooooooow cudowny !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111 idealne papiery i dodatki , mrrrr przeszycia i detaliki bomba !!! A fotka faktycznie bardzo interesująca **

  OdpowiedzUsuń
 3. wiem, że moje komentarze są monotematyczne, ale inne być nie mogą :) Cudowna, panoramiczna praca! Zdjęcia genialnie współgrają z niezwykle trafnym napisem! Piękna i sugestywna praca.
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudny scrap!!! Kolorystyka nadaje zdjęciu dodatkowy smaczek. Pozdrawiam;-)

  OdpowiedzUsuń
 5. fota jest rzeczywiscie super
  no i wszystko dookola swietnie ja uzupelnia

  OdpowiedzUsuń
 6. niesamowita fotka...niesamowity scrap!!!:))

  OdpowiedzUsuń
 7. Ze wszystkich scrapowych form LO gidy nie należał do moich ulubionych, ale ten scrap jest po prostu fantastyczny!!! Świetna kompozycja i dobór dodatków!

  OdpowiedzUsuń