niedziela, 17 października 2010

Na Strychu.

Chciałabym was bardzo serdecznie zaprosić w pewne wyjątkowe miejsce. Właśnie ruszył z kopyta, świeżo przeorganizowany Sklepik NA STRYCHU. Znajdziecie tam całe mnóstwo ciekawych i oryginalnych przydasi scrapbookingowych i odrobinę ....inspiracji. A inspirować was będzie całkiem nowiutki i debiutujący z lekkim niepokojem design team, którego częścią mam zaszczyt być i ja! Wpadnijcie proszę i sprawdźcie same jak przyjemne to miejsce, może go polubicie i zostaniecie na dłużej? Tym bardziej warto, że na tzw. rozruch pojawiło się fantastyczne candy!
Sama chętnie ustawiłabym się po nie w kolejce:)
Zapraszam nie tylko na zakupy, ale i do czytania naszego bloga. Juz wkrótce pojawi się tam pierwsze wyzwanie i pierwsze nagrody! Nie przegapcie!
Nie muszę chyba wspominać jak bardzo jestem dumna z powodu możliwości współtworzenia czegoś tak wyjątkowego. Tym bardziej, że jak same wiecie mój staż scrapowy nie jest za długi i nie mogę się pochwalić specjalnym doświadczeniem. Wyróznienie to tym większe, że pozostałe projektantki design team-u to nie byle kto,  ale tak doświadczone i uzdolnione scraperki jak : Nimucha, Piekielna Owca i Tores!!! Każda z nas ma zupełnie inny styl, więc efekty naszej współpracy mogą być naprawdę ciekawe. Jeszcze raz - zapraszam serdecznie do Na Strychu, czekamy tam na was z niecierpliwością i niepokojem, więc jak możecie zostawcie nam ślad waszych odwiedzin....będzie nam niezmiernie miło:)
Pozdrawiam serdecznie           
                                                                                                   
                                                              

3 komentarze:

  1. Bardzo się cieszę, że "zamieszkasz" na strychu i zycze owocnej pracy i wielu wielu inspiracji :-)

    OdpowiedzUsuń
  2. Gratuluję :) Już nie mogę się doczekać owoców Twojej współpracy ze strychem!

    OdpowiedzUsuń