poniedziałek, 18 kwietnia 2011

Karteczka Uleńki


Jak pewnie niektórzy pamiętają moja córeńka miała kiedyś przebłyski zainteresowań scrapowych i poczęła nawet kilka całkiem niezłych karteczek. No ale duch w narodzie umarł i scraperstwo zostało porzucone:(
Nie mniej jednak z tych zeszłorocznych "szaleństw" pozostała jedna karteczka dotąd niepublikowana, bo jej tematyka była specyficzna i wcześniej jakoś nie pasowała:))) Za to teraz pasuje jak najbardziej!
Pokazuję ją z dwóch powodów : po pierwsze wiadomo - bo jest po prostu fajna, a drugim powodem jest konkurs "Simon Says Stamp Special Childrens Challenge :-) ". Konkurs przeznaczony jest dla dzieci od 2-16 roku życia, a moje szczęście (aktualnie dumna trzynastolatka) zrobiła ją w wieku lat 12tu, więc pasuje jak ulał.
Pozdrawiamy serdecznie (obie z Ulą) i życzymy dużo słońca!

 

10 komentarzy:

 1. Arte zdolną masz córkę karteczka przepiękna w cudnych kolorach, kto wie może powróci jeszcze do scrapowania, a tymczasem trzymam kciuki za powodzenie w konkursie:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Pięknie! Widać, że zdolna dziewczynka po mamusi ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Just love Tilda. I did'nt know she was in Poland also.

  OdpowiedzUsuń
 4. Słodka Tildka i piękna kartka, masz zdolną córeczkę:) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 5. Wow - Beautiful card.
  Well Done Ula

  Hugs
  Penni
  X

  OdpowiedzUsuń
 6. Gorgeous card Ula :-) The image is very cute and the papers and colours are lovely !! I love the decorated egg ,,, beautiful :-)

  thanks for joining in with the special Simon Says Stamp Challenge :-)
  luv
  Lols x x x

  OdpowiedzUsuń
 7. A beautiful card Ula, such lovely colouring of the gorgeous Tilda and your egg is fantastic - I love the colours and how you've cut it and sat Tilda on it.

  I'm so glad you shared this with us at the Simon Says Stamp challenge,
  love
  Heather xx

  OdpowiedzUsuń
 8. Śliczna karteczka;) Ależ masz zdolne Dziecię;) Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń