wtorek, 2 listopada 2010

Scraperka miesiąca?????

Oj, no pochwalę się .....bo to jednak zaszczyt nie byle jaki! Właściwie wciąż w to nie mogę uwierzyć, bo doprawdy nie spodziewałam się takiego docenienia ( a może wręcz przecenienia) i to przez tak szacowne grono.  Z jakichś, nie do końca dla mnie zrozumiałych przyczyn, ale ku mojej niekłamanej radości zostałam wybrana SCRAPERKĄ MIESIĄCA przez portal Polki Scrapują !!!!! No serio - jaja, nie?
Kurcze, no dumna jestem jak paw! Ogromnie to zobowiązujące, przyznaję i czuję się odrobinkę przytłoczona......ale jakże szczęśliwa:)
Pierwszy bodaj raz w życiu udzieliłam wywiadu ( troszkę mnie poniosło, ale co- nie mam tak na co dzień), który możecie przeczytać o tutaj . A oto moje, przecudnej urody oblicze, ukwiecone (ha, ha,ha - w sam raz dla wielbicielki scrapowych kwiatków) i przyozdobione innymi detalami natury dekoracyjnej:


No, to teraz już mi wierzycie?!:)))))

Uznałam jednakowoż, że nie wypada (zwłaszcza Scraperce miesiąca) puścić posta tylko i wyłącznie z takim nieskromnym autoportretem ... w związku z tym dołączam :
1. anielską karteczkę, oczywiście na wyzwanie SP - Kartka#302. oraz tchnięta  w/w anielskim wyzwaniem, jak i dzisiejszym wyróżnieniem spłodziłam jeszcze pierwszą stronę mojego art journala , no bo myśl do złapania była natrętna niebywale:)


Tak właśnie jest - dziś czuję się jakby wyrosły mi skrzydła!!!!!
Bardzo Wam dziękuję za liczne odwiedziny, za komentarze przesłodkie, za gratulacje na SP i za nieustające inspiracje, jakie czerpię z Waszych blogów! Całuski

                                                       
14 komentarzy:

 1. Moje skromne gratulacje!!! Wznoś się wysoko na swoich twórczych skrzydłach;-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje :) Brawo, należy Ci się jak najbardziej! I nie mogę uwierzyć - nie lubisz kwiatków papierowych?? Pierwszy raz spotykam kogoś takiego ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Moje gratulacje!!:)
  a wpis cuuudny!!:))

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulacje, wielkie gratulacje!!!!To zaraz lecę poczytac wywiad:))) A karteczka cudna, wpis anielski cudny, i w ogóle mnie też urosły skrzydła, bo przecież znam Cię osobiście:)))Pozdrowienia cieplutkie:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ależ wyróżnienie jak najbardziej zasłużone, a w kwiatach jest Ci do twarzy ;)
  Wpis świetny :)

  OdpowiedzUsuń
 6. serdeczne gratulacje! i żeby tych skrzydeł nigdy nie zabrakło :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratulacje i w pełni zasłużony tytuł!!!!

  OdpowiedzUsuń
 8. no jaka pięknie ukwiecona na tym zdjęciu ;-) Wyróżnienia mobilizują ... anielsko pięknie tematy powyższe podjęłaś

  OdpowiedzUsuń
 9. pogratuluję raz jeszcze :) w pełni zasłużone wyróżnienie :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Gratuluje scraperko nie-banalna :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Na Scrapujących Polkach jestem zaledwie od wczoraj i jeszcze nie jestem wtajemniczona w Scrapujące klimaty ale skoro przyznali Ci ten tytuł, to znaczy że się znają na ludziach i ich możliwościach :)
  Gratuluję!!! :)

  OdpowiedzUsuń
 12. cudna ta skrzydlata karteczka!

  OdpowiedzUsuń